prapa në rezultat

Auto Servis Visari

Vushtrii , Rr,Ahmet Selaci 45

Mirë se vini në Auto Servis Visari

Shërbimet
Përshkrimi

Jeta është një udhëtim. Bëjeni të mahnitshme! Shërbimi i nevojave tuaja me një përvojë unike nga vetura jonë që ju bën të ndjeheni juve dhe shoqërinë tuaj si yje. Limuzinë që ju ofron eksperiencë unike dhe të paharrueshme. Shumë e përshtatshme për ahengje të ndryshme. Ejani dhe provoni këtë ndjesi duke marrë me qira këtë veturë gjigante te Auto Servis Visari në Vushtrri. Në kohë, çdo herë. Ne garantojmë atë. 049 451186

    Shqyrtimet: 0/ 0
Shikimet : 462
Rating: /5.0
049 533 327

Orari i punës

Mbyllur
  • Hënë 08:00 - 18:00
  • Marte 08:00 - 18:00
  • Mërkure 08:00 - 18:00
  • Enjte 08:00 - 18:00
  • Premte 08:00 - 18:00
  • Shtune 08:00 - 18:00

Vlerso: