prapa në rezultat

Le Bon Lounge Bar

Sheshi Adem Jashari Lipjan

Mirë se vini në Le Bon Lounge Bar

Shërbimet
Përshkrimi

Kafet dhe pijet më të mira në Lipjan kanë vetëm një adresë Le Bon Lounge bar. Në lokalin tonë gjeni rehatinë, shërbimin dhe ambientin e këndshëm. Ofrojmë kombinime të pijeve(kokteje) që janë shumë unike dhe të rralla nëpër kafiteritë tona. Njëherë na vizitoni e më asnjëherë nuk do kërkoni shërbim diku tjetër. Bari më i veçantë në shehër.

  Shqyrtimet: 1/5
 • 11/06/2019

  Atmosfera perfekt bravo.

Shikimet : 482
Rating: 5/5.0
049 533 327

Orari i punës

Mbyllur
 • Hënë 07:00 - 23:30
 • Marte 07:00 - 23:30
 • Mërkure 07:00 - 23:30
 • Enjte 07:00 - 23:30
 • Premte 07:00 - 23:30
 • Shtune 07:00 - 23:30
 • Diele 07:00 - 23:30

Vlerso: