prapa në rezultat

Restaurant Ujvara

Rruga Liqenit akumulues Mitrovicë

Mirë se vini në Restaurant Ujvara

Shërbimet
Përshkrimi

Restaurant Ujvara ofron një përvojë të jashtëzakonshme dhe një mikëpritje të ngrohtë, shërbim të jashtëzakonshëm, ushqim të mrekullueshëm, melodi të bukura muzikore dhe çaste të paharrueshme. Ne servojmë specialitete nga kuzhina vendore dhe ajo ndërkombëtare. Vendi ku gjeni qetësinë por edhe shërbimin profesional ka vetëm një adresë: Restaurant Ujvara në rrugën e liqenit akumulues Mitrovicë. Mund te na gjeni edhe ne instagram: https://www.instagram.com/restaurantujvara/

  Shqyrtimet: 3/5
 • 27/11/2018

  ambient qe ja vlen me shku

 • 26/11/2018

  Perfekt sherbimi dhe ushqimi shume ne rregull

 • 23/11/2018

  Ushqim shume te shijshem, sherbimi ne rregull

Shikimet : 974
Rating: 5/5.0
049 533 327

Orari i punës

Mbyllur
 • Hënë 06:00 - 23:00
 • Marte 06:00 - 23:00
 • Mërkure 06:00 - 23:00
 • Enjte 06:00 - 23:00
 • Premte 06:00 - 23:00
 • Shtune 06:00 - 23:00
 • Diele 06:00 - 23:00

Vlerso: