prapa në rezultat

SmartPoint

4 Llullat , Prishtine

Mirë se vini në SmartPoint

Shërbimet
Përshkrimi

Smart Point është një kompani që ofron shërbime të përgjithshme të Teknologjisë Informative. Shërbimet që mund t’i gjeni në kompaninë tonë janë: Dizajnim dhe Zhvillim të ueb sajteve, Apklikacione për mobil për smart phone, Android dhe IOS, si dhe VOIP shërbime. Kualiteti dhe profesionalizmi janë shtyllat bazë mbi të cilat kompania operon në baza ditore, prandaj edhe klientela jonë pa hezitim ka kënaqësinë dhe vullnetin të bashkëpunojë me ne. Për të gjitha shërbimet e lartëpërmendura ju lutem na kontaktoni.

  Shqyrtimet: 11/5
 • 07/01/2019

  Nuk ka vrejtje sa i perket mirembajtjtes se Facebook-ut

 • 07/01/2019

  Nice job guys!

 • 21/12/2018

  Super pune bravo

 • 05/12/2018

  shum platform e qellume !

 • 03/12/2018

  Qender me e mir Smart Point per disajnim ne webi-t, ju lumt jeni kompani perfekte.

 • 26/11/2018

  bravo perfekt dizjane

 • 26/11/2018

  Me pelqeni si kompani shume korrekt ndaj klientave

 • 26/11/2018

  Kompani shume serioze dhe me sherbime perfekte (Y)

 • 23/11/2018

  Profesionalizem i vertet bravo ju kofte djem

 • 23/11/2018

  bravoooooooooooooooo

 • 23/11/2018

  Perfekt shërbime bravoooooo big like

Shikimet : 21702
Rating: 5/5.0
049 533 327

Orari i punës

Mbyllur
 • Hënë 09:00 - 17:00
 • Marte 09:00 - 17:00
 • Mërkure 09:00 - 17:00
 • Enjte 09:00 - 17:00
 • Premte 09:00 - 17:00

Vlerso: