prapa në rezultat

Rona Qeramika

2 korriku, Mitrovice

Mirë se vini në Rona Qeramika

Shërbimet
Përshkrimi

Rona Qeramika Pllaka të qeramikës nga e gjithë Evropa mund t`i gjeni tek ne. Zbukuroni banjon tuaj me ngjyrat dhe modelet më të veçanta të pllakave të qeramikës, guacave, dhe pajisjeve të tjera sanitare me material nga mermeri e graniti. Rona Qeramika është lidere në rajon, me ne ambienti juaj do të merr pamje mahnitëse. Nxitoni, vizitoni dhe na kontaktoni në numrin e telefonit +386 49 709 722. Ju meritoni një banjo të bukur!

  Shqyrtimet: 4/5
 • 05/03/2019

  asd

 • 26/11/2018

  Shume produkte te bukura dhe kualitative

 • 23/11/2018

  Shume korrekt

 • 23/11/2018

  Bravoooooooooooooooooooo shume produktet e bukura.

Shikimet : 1840
Rating: 5/5.0
049 533 327

Orari i punës

Vlerso: