prapa në rezultat

Auto Sallon Nori

Magjistralja Prishtinë-Ferizaj 05

Mirë se vini në Auto Sallon Nori

Shërbimet
Përshkrimi

Nëse dëshironi të blini veturë dhe ende keni dilema për llojin atëherë ejani te Auto Sallon Nori në Ferizaj dhe aty mund të bëni zgjedhjen e duhur. Në posedojmë vetura shumë interesante dhe ekonomike për buxhetin familjar. Kemi lloje të ndryshme të veturave dhe modeleve të reja të cilat janë të garantuara për qarkullim rrugor. Ne shesim vetëm vetura të sigurta dhe cilësore. 049 739 999

    Shqyrtimet: 0/ 0
Shikimet : 3963
Rating: /5.0
049 533 327

Orari i punës

Mbyllur
  • Hënë 09:00 - 18:00
  • Marte 09:00 - 18:00
  • Mërkure 09:00 - 18:00
  • Enjte 09:00 - 18:00
  • Premte 09:00 - 18:00
  • Shtune 09:00 - 18:00
  • Diele 12:00 - 17:00

Vlerso: