prapa në rezultat

Auto Sallon ALEA

Magjistralja - Prishtine-Mitrovicë , Mazgit

Mirë se vini në Auto Sallon ALEA

Shërbimet
Përshkrimi

Auto ALEA bën shitjen, blerjen dhe ndërrimin e të gjitha llojeve të veturave. Bëjmë transportimin e veturave nga vendet evropiane. 044 838 848 049 844 811

    Shqyrtimet: 0/ 0
Shikimet : 3693
Rating: /5.0
049 533 327

Orari i punës

Mbyllur
  • Hënë 09:00 - 19:00
  • Marte 09:00 - 19:00
  • Mërkure 09:00 - 19:00
  • Enjte 09:00 - 19:00
  • Premte 09:00 - 19:00
  • Shtune 09:00 - 19:00
  • Diele 09:00 - 19:00

Vlerso: