prapa në rezultat

Salloni i perdeve dhe tepihëve ANTEX

Madllin Ollbrajt Gjilan 60000

Mirë se vini në Salloni i perdeve dhe tepihëve ANTEX

Shërbimet
Përshkrimi

Salloni i perdeve dhe tepihëve "ANTEX" Gjilan ofron perde dhe tepihë të madhësive dhe ngjyrave të ndryshme me një kualitet të lartë dhe modern . Bëjeni që shtëpit tuaja të shkëlqej 365 ditë me produktet tona. Gjindemi në Rrugën e Prishtinës, n’gjitazi me Viva Fresh Store - Gjilan Nr. kontaktues : +383 44 228 100 Orari i punës: E Hënë - E Shtunë Ora 08:00 - 20:00

  Shqyrtimet: 1/ 0
 • 15/07/2019

  bravo, sherbim perfekt i sakte.

Shikimet : 3591
Rating: /5.0
049 533 327

Orari i punës

Mbyllur
 • Hënë 08:00 - 20:00
 • Marte 08:00 - 20:00
 • Mërkure 08:00 - 20:00
 • Enjte 08:00 - 20:00
 • Premte 08:00 - 20:00
 • Shtune 08:00 - 20:00

Vlerso: