prapa në rezultat

EGOPLAST-Trocal

Rruga NATO99 Gjilan 60000

Mirë se vini në EGOPLAST-Trocal

Shërbimet
Përshkrimi

Tek ne mund të gjeni dyer dhe dritare Gjermane të kualitetit të lartë nga Plastika dhe Alumini. Traditë 20 Vjeqare. Qetësi dhe ngrohtësi në shtëpitë tuaja.

    Shqyrtimet: 0/ 0
Shikimet : 3072
Rating: /5.0
049 533 327

Orari i punës

Mbyllur
  • Hënë 08:00 - 18:00
  • Marte 08:00 - 18:00
  • Mërkure 08:00 - 18:00
  • Enjte 08:00 - 18:00
  • Premte 08:00 - 18:00
  • Shtune 08:00 - 15:00

Vlerso: