prapa në rezultat

Altini Plast

Kosova Gjilan

Mirë se vini në Altini Plast

Shërbimet
Përshkrimi

Dyer dhe Dritare nga plastika me kualitet te larte dhe cmime te volitshme. Gjendemi ne Gjilan 044332040

    Shqyrtimet: 0/ 0
Shikimet : 2928
Rating: /5.0
049 533 327

Orari i punës

Mbyllur
  • Hënë 09:00 - 17:00
  • Marte 09:00 - 17:00
  • Mërkure 09:00 - 17:00
  • Enjte 09:00 - 17:00
  • Premte 09:00 - 17:00
  • Shtune 09:00 - 17:00

Vlerso: